Pracownicy szkoły

Rozkład jazdy autobusu szkolnego

Ubezpieczenie NNW uczniów

Ubezpieczenie NNW uczniów – PZU S.A. (infolinia 801 102 102 lub 22 566 55 55)

Okres ubezpieczenia – 01.09.2017 r. – 31.08.2018 r., suma ubezpieczenia 12 000 zł, Wariant II bis

NNW_PZU_1.pdf

NNW_PZU_2.pdf

OWU_NNW_PZU_EDUKACJA.pdf

Dzień otwarty dla rodziców

Pierwszy poniedziałek miesiąca, godz. 13.30 - 14.30

Piątek 20.04.2018

• Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Powidzku
    Powidzko 49, 55-140 Żmigród
    e-mail: sppowidzko_49@op.pl

Dni i godziny otwarcia

Szkoła pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 17.00

Sekretariat:

poniedziałek - piątek w godz. 7.00 - 15.00

Dyrektor szkoły:

poniedziałek - piątek w godz. 8.00 - 15.00

Wiadomości

• W zakładce rekrutacja znajdują się listy kandydatów zakwalifikowanych do postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2018/2019.

Rodzice dzieci zakwaifikowanych do postępowania rekrutacyjnego zobowiązani są do złożenia oświadczenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola w terminie do 24.04.2018 r.

Lista dzieci przyjęych zostanie podana do wiadomosci do 26.04.2018 r.

• Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że uczennica klasy 7 - Martyna Michalczewska - zajęła I miejsce w XVIII Powiatowym Turnieju Regionalno-Ekologicznym „Nasza mała Ojczyzna”, który odbył się w Osolinie. Martyna pokonała 15 rywali z 9 innych szkół.

Gratulacje!!!

• Akcja "Żaba" - nagranie programu telewizyjnego na przejściu w Jamniku.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji. Szczegóły w albumie fotograficznym.

• Dzisiaj o godz. 18.30 i 21.00 prosimy oglądać Fakty w TVP3 Wrocław.

Będzie można zobaczyć nasze dzieci podczas Akcji "Żaba".

Materiał będzie również dostepny na stronie internetowej Faktów.

• Serdecznie zapraszamy do udzialu w konkursie plastycznym "Gmina Żmigród moim domem".

Szczegóły w załącznikach .

Konkurs_plastyczny__regulamin_-Gmina_Zmigrod_moim_domem.doc

• 19 marca 2018 r. ruszyła rekrutacja na rok szkolny 2018/2019.

Na stronie internetowej szkoły w zakładce Rekrutacja znajdują się wzory wniosków oraz wymagane załączniki.

• Zajączkowy zawrót głowy w grupie 3,4- latków!

Przedszkolaki wspólnie z wychowawcami przygotowywali się do świąt- najmłodsi poznali tradycje i zwyczaje wielkanocne. Wspólną "zajączkową" zabawę rozpoczęliśmy od odczytania listu z zadaniami do wykonania, które związane były z najbliższymi świętami. Wszystkie zadania matematyczne, plastyczne i sprawnościowe zostały wykonane wzorowo. Zajączek docenił starania przedszkolaków i zostawił dla nich słodki upominek.

•

W b.r. mija 225 rocznica urodzin największego polskiego dramaturga, hr Aleksandra Fredry. Uczniowie klasy siódmej z wychowawcą oraz z zaproszonymi przez siebie osobami towarzyszącymi 19 marca 2018 r. obejrzeli spektakl pt. "Zemsta" w Teatrze Komedia we Wrocławiu.

Linki bezpośrednie do galerii zdjęć oraz do artykułu:

• Brawo!

27.03.2018r w Szkole Podstawowej w Korzeńsku odbył się IX Powiatowy Konkurs Wiedzy Olimpijskiej. Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie klasy VII: Michalczewska Martyna i Dumycz Kacper zajmując wysokie III miejsce.
    Gratulujemy.

Więcej zdjęć w albumie fotograficznym. Zapraszamy!

• 22.03.2018r w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Gminy w siatkówce klas IV. Reprezentacja naszych chłopców w składzie: Bednarz Damian, Burak Damian, Rutkowski Aleksander, Darowski Marcel, Marut Błażej, Żupiński Konrad i Chmielewski Witold wywalczyli I miejsce. Natomiast dziewczęta zajęły II miejsce. Skład drużyny: Łukaszewska Emilia, Pawłowska Maja, Banaś Nikola, Muś Amelia, Piróg Małgorzata, Kwiecień Oliwia.

Zapraszam do albumu fotograficznego, w którym można się zapoznać z przebiegiem turnieju.

Gratulujemy sukcesu.

• 20.03.2018r w naszej szkole odbył się Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Reprezentacja SP Powidzko w składzie: Bocianowska Maja, Ratajczak Monika, Tatarek Jakub i Szymon Banaś zajęli I miejsce pokonując SP Radziądz, SP Żmigród i SP Barkowo.
    Gratulujemy.

• Uczniowie naszej szkoły brali udział w spektakularnym widowisku z udziałem cudownych  akrobatów i iluzjonistów z cyrku obwoźnego. Zapraszam do albumu fotograficznego.

• Dnia 15.03.2018 r. w Szkole Podstawowej w Radziądzu odbył się Gminny Konkurs " W krainie baśni". dla uczniów klas III. Naszą szkołę godnie reprezentowali : Julia Bednarz, Dominika Mochorowska, Tomek Czerniak, Daniel Mądry i Michał Piróg.
    Miło mi poinformować, że : Dominika Mochorowska zajęła I miejsce, Daniel Mądry II miejsce a Julia Bednarz III miejsce. Wszyscy nasi uczniowie mieli ogromną wiedzę i świetnie się spisali!

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

A. Baraniecka

• Szanowni Państwo, Dyrektorzy Szkół, Przedszkoli i Placówek Oświatowych,
    Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie,

stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości to ważna rocznica, a jednocześnie niepowtarzalna okazja, by podjąć działania służące budowaniu wspólnoty, kształtowaniu tożsamości narodowej i poczucia dumy z bycia Polakiem.

Dziękuję za dotychczasowe zaangażowanie w działania edukacyjne na rzecz uczczenia rocznicy odzyskania niepodległości i zachęcam do kontynuowania Państwa aktywności w tym zakresie.