MENU

 • Uwaga !!!!!!

  Nastapiło przesunięcie godz. odjazdu autobusu szkolnego w miejscowości Dobrosławice z godz. 7.39 na godz. 7.33

  Na prośbę przewoźnika prosimy aby dzieci były na przystanku kilka minut przed planowanym odjazdem autobusu.

 • Klasy 1. w Hydropolis
  19.11.2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Klasy 1. w Hydropolis.

 • REJESTRACJA WOLONTARIUSZY WOŚP

  REJESTRACJA WOLONTARIUSZY WOŚP

  Wielkimi krokami zbliża się 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 13 stycznia 2019 roku ponownie zabrzmi Wielki Band Jurka Owsiaka. Tym razem w całej Polsce i nie tylko będą zbierane środki na rzecz specjalistycznych szpitali dziecięcych. Gramy dla dzieci i bez focha, bo przecież dzieci nie mają focha! Tradycyjnie również mieszkańcy Gminy Żmigród przyłączą się do tej szlachetnej akcji, która z roku na rok bije swoje rekordy. Żmigrodzki Sztab WOŚP już został zarejestrowany i może rozpocząć rekrutację Wolontariuszy, którzy podczas 27 Finału będą działać na rzecz małych dzieci. Dlatego też zachęcamy wszystkich chętnych niezależnie na wiek, płeć, narodowość do wspólnego Wielkiego Grania w Żmigrodzie. W załączniku przesyłamy ankietę Wolontariusza, którą należy wypełnić i pozostawić w sekretariacie szkolnym lub dostarczyć do Gminnego Centrum Informacji (wejście do Biblioteki w Domu Kultury). Wypełnione ankiety należy oddać do 29 listopada bieżącego roku.  Po raz pierwszy można również dokonać rejestracji on-line na stronie internetowej www.iwolontariusz.wosp.org.pl

  Jednocześnie zachęcamy wszystkich do wspólnego działania! Masz pomysł na organizacje wydarzenia podczas 27 Finału WOŚP? Chcesz przeznaczyć coś na licytację? Zgłoś się do Żmigrodzkiego sztabu WOŚP (tel. 602-653-539). Żmigrodzianie zagrajmy ponownie razem dla potrzebujących!

  ankieta-wolontariusza-27-finalu.pdf

   

  REJESTRACJA WOLONTARIUSZY WOŚP - Obrazek 1

 • List Minister Anny Zalewskiej i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie szczepień ochronnych dzieci

  List Minister Anny Zalewskiej i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie szczepień ochronnych dzieci
 • Dzień wolny

  Dzień wolny

  Informujemy, iz dzień 12 listopada 2018 r. jest świętem narodowym i dniem wolnym od pracy z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

   

 • Ankieta

  Ankieta

  Szanowni Państwo,

  uprzejmie informujemy, że na stronie http://www.kowr.gov.pl/ankieta/4 została zamieszczona ankieta oceniająca realizację działań promocyjnych „Programu dla szkół” w roku szkolnym 2017/2018.

  Zachecam Rodziców dzieci oraz pracowników szkoły do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami. 

  Z góry serdecznie dziękuję.

   

 • Informacja!!!

  W dniu 25.09.2018 r. o godz. 17.00 odbędzie się zabranie ogólne z rodzicami

  Zapraszamy

 • Uwaga

  Z dniem 10.09.2018 r. nastapią zmiany w planie lekcyjnym.

  Aktualny plan lekcji dostępny jest w e-dzienniku

 • Uwaga

  Rodzice którzy są zainteresowani objęciem dziecka dożywianiem od 10.09.2018 r. proszeni są o jak najszybsze zgłoszenie się do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żmigrodzie.

 • Informujemy, że poświęcenie plecaków dla klas pierwszych odbędzie się 09.09.2018r. o godz. 10.30
  w KOŚCIELE PARAFIALNYM Powidzku.
  Serdecznie zapraszamy.

 • Stypendium szkolne

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Żmigrodzie informuje, iż wnioski o przyznanie stypendium szkolnego na rok szkolny 2018/2019 są do pobrania w sekretariacie.

  Wnioski należy składać w terminie od 1 do 14 września danego roku szkolnego (szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne) oraz do 15 października danego roku szkolnego (słuchacze kolegiów nauczycielskich, nauczycielskich kolegiów języków obcych i kolegiów pracowników służb społecznych).

  Przyjmowanie wniosków i dokumentów odbywać się będzie od poniedziałku do piątku w sekretariacie (pok. nr 12) w godzinach urzędowania.

   

  Miesięczna wysokość dochodu na osobę w rodzinie ucznia uprawniająca do ubiegania się o stypendium szkolne nie może być większa niż 514 zł/os. w rodzinie.

  Od 1 października 2018r. kryterium dochodowe dla osoby w rodzinie będzie wynosić 528 zł/os. w rodzinie.

 • Akcja "Żaba"- 12.04.2018 r.

  Akcja "Żaba" - nagranie programu telewizyjnego na przejściu w Jamniku.

  Zapraszam do obejrzenia fotorelacji. Szczegóły w albumie fotograficznym. 

   

 • Przedstawienie "Żmija Gródka i jej legendy"

  Zapraszamy do obejrzenia przedstawienia w wykonaniu uczniów klasy IV b i VI przygotowanych przez pania Agnieszkę Matunin.