• Rekrutacja

  W zakładce rekrutacja znajdują się listy kandydatów zakwalifikowanych do postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2018/2019.

  Rodzice dzieci zakwaifikowanych do postępowania rekrutacyjnego zobowiązani są do złożenia oświadczenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola w terminie do 24.04.2018 r.

  Lista dzieci przyjęych zostanie podana do wiadomosci do 26.04.2018 r.

   

 • I MIEJSCE W POWIATOWYM TURNIEJU REGIONALNO-EKOLOGICZNYM

  Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że uczennica klasy 7 - Martyna Michalczewska - zajęła I miejsce w XVIII Powiatowym Turnieju Regionalno-Ekologicznym „Nasza mała Ojczyzna”, który odbył się w Osolinie. Martyna pokonała 15 rywali z 9 innych szkół.

  Gratulacje!!!

 • Akcja "Żaba" - nagranie programu telewizyjnego na przejściu w Jamniku.

  Zapraszam do obejrzenia fotorelacji. Szczegóły w albumie fotograficznym. 

   

 • Dzisiaj o godz. 18.30 i 21.00 prosimy oglądać Fakty w TVP3 Wrocław.

  Będzie można zobaczyć nasze dzieci podczas Akcji "Żaba".

  Materiał będzie również dostepny na stronie internetowej Faktów.

 • GMINNY KONKURS PLASTYCZNY!

  Serdecznie zapraszamy do udzialu w konkursie plastycznym "Gmina Żmigród moim domem".

  Szczegóły w załącznikach .

  Konkurs_plastyczny__regulamin_-Gmina_Zmigrod_moim_domem.doc

 • 19 marca 2018 r. ruszyła rekrutacja na rok szkolny 2018/2019.

  Na stronie internetowej szkoły w zakładce Rekrutacja znajdują się wzory wniosków oraz wymagane załączniki.

 • Zajączkowy zawrót głowy w grupie 3,4- latków!

  Przedszkolaki wspólnie z wychowawcami przygotowywali się do świąt- najmłodsi poznali tradycje i zwyczaje wielkanocne. Wspólną "zajączkową" zabawę rozpoczęliśmy od odczytania listu z zadaniami do wykonania, które związane były z najbliższymi świętami. Wszystkie zadania matematyczne, plastyczne i sprawnościowe zostały wykonane wzorowo. Zajączek docenił starania przedszkolaków i zostawił dla nich słodki upominek.

 • PRZEGLĄD PALM WIELKANOCNYCH

  PRZEGLĄD PALM WIELKANOCNYCH - Obrazek 1

 • Aleksander Fredro – symbol polskiego komediopisarstwa. Z wizytą w teatrze.

                                 

                                                                                                                                                                    W b.r. mija 225 rocznica urodzin największego polskiego dramaturga, hr Aleksandra Fredry. Uczniowie klasy siódmej z wychowawcą oraz z zaproszonymi przez siebie osobami towarzyszącymi 19 marca 2018 r. obejrzeli spektakl pt. "Zemsta" w Teatrze Komedia we Wrocławiu.

  Linki bezpośrednie do galerii zdjęć oraz do artykułu: 

  Zdjęcia: https://sppowidzko49.edupage.org/album/?#gallery/742

  Artykuł: https://sppowidzko49.edupage.org/text6/?

 • Brawo!

  27.03.2018r w Szkole Podstawowej w Korzeńsku odbył się IX Powiatowy Konkurs Wiedzy Olimpijskiej. Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie klasy VII: Michalczewska Martyna i Dumycz Kacper zajmując wysokie III miejsce.
  Gratulujemy.

  Więcej zdjęć w albumie fotograficznym. Zapraszamy! 

 • 22.03.2018r w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Gminy w siatkówce klas IV. Reprezentacja naszych chłopców w składzie: Bednarz Damian, Burak Damian, Rutkowski Aleksander, Darowski Marcel, Marut Błażej, Żupiński Konrad i Chmielewski Witold wywalczyli I miejsce. Natomiast dziewczęta zajęły II miejsce. Skład drużyny: Łukaszewska Emilia, Pawłowska Maja, Banaś Nikola, Muś Amelia, Piróg Małgorzata, Kwiecień Oliwia.

  Zapraszam do albumu fotograficznego, w którym można się zapoznać z przebiegiem turnieju.

  Gratulujemy sukcesu.

 • 20.03.2018r w naszej szkole odbył się Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Reprezentacja SP Powidzko w składzie: Bocianowska Maja, Ratajczak Monika, Tatarek Jakub i Szymon Banaś zajęli I miejsce pokonując SP Radziądz, SP Żmigród i SP Barkowo. 
  Gratulujemy.

 • Uczniowie naszej szkoły brali udział w spektakularnym widowisku z udziałem cudownych  akrobatów i iluzjonistów z cyrku obwoźnego. Zapraszam do albumu fotograficznego.  

 • Dnia 15.03.2018 r. w Szkole Podstawowej w Radziądzu odbył się Gminny Konkurs " W krainie baśni". dla uczniów klas III. Naszą szkołę godnie reprezentowali : Julia Bednarz, Dominika Mochorowska, Tomek Czerniak, Daniel Mądry i Michał Piróg.
  Miło mi poinformować, że : Dominika Mochorowska zajęła I miejsce, Daniel Mądry II miejsce a Julia Bednarz III miejsce. Wszyscy nasi uczniowie mieli ogromną wiedzę i świetnie się spisali!

  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


  A. Baraniecka

 • LIST MEN

  Szanowni Państwo, Dyrektorzy Szkół, Przedszkoli i Placówek Oświatowych,
  Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie,

  stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości to ważna rocznica, a jednocześnie niepowtarzalna okazja, by podjąć działania służące budowaniu wspólnoty, kształtowaniu tożsamości narodowej i poczucia dumy z bycia Polakiem.

  Dziękuję za dotychczasowe zaangażowanie w działania edukacyjne na rzecz uczczenia rocznicy odzyskania niepodległości i zachęcam do kontynuowania Państwa aktywności w tym zakresie.

  Na stronie internetowej www.men.gov.pl przygotowaliśmy specjalną zakładkę poświęconą inicjatywom rocznicowym. Będziemy na niej na bieżąco aktualizować działania ministerstwa, jednostek podległych i kuratoriów oświaty. Zachęcam do obserwowania naszych inicjatyw. 

  Uprzejmie proszę o zapoznanie się z załączonym listem i wywieszenie go na tablicach ogłoszeń w szkołach, przedszkolach i placówkach oświatowych.

  Świętujmy razem 100-lecie niepodległości Polski!

  Z wyrazami szacunku 

  Anna Zalewska
  Minister Edukacji Narodowej

  list_Ministra_Edukacji_Narodowej.pdf

   

   

   

 • Laureat wojewódzkiego konkursu plastycznego

  Uczeń klasy 4b Maciej Niżyński zdobył 1. miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym "Polska innowacyjna". Organizatorem konkursu był Ośrodek Debaty Międzynarodowej we Wrocławiu.

  Serdecznie gratulujemy.

 • Nowe zdjęcia w galerii

  W albumie fotograficznym można zapoznać się z najnowszymi zdjęciami ze zbiórki makulatury oraz z projektu edukacyjnego "Spraw, aby dzieci z Syrii przetrwały zimę"

 • W dniach 5 i 6 marca  2018 r. miały miejsce rekolekcje dla uczniów ze Szkoły Podstawowej z Powidzka. Rekolekcje prowadził ks. dr Bartosz Barczyszyn. Zdjęcia w galerii. 

 • Rekrutacja

  Od 19 marca 2018 r. rusza rekrutacja na rok szkolny 2018/2019.

  W zakładce Rekrutacja znajdują się wzory wniosków oraz wymagane załączniki.

 • Monika Ratajczak oraz Miłosz Karlik zdobyli wyróżnienia w wojewódzkim konkursie plastycznym. Celem konkursu było stworzenie autorskiego komiksu na temat "Przygody żarówki w poszukiwaniu energii", zapoznanie dzieci i młodzieży z różnymi rodzajami odnawialnych źródeł energii oraz kształtowanie postwa proekologicznych.